Doç. Dr. Tolga Turan DÜNDAR Web Sitesi, ziyaretçileri tarafından gönüllü olarak web sitesinde yer alan formlar aracılığıyla sağlanan kişisel verileri (adınız, e-posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız vb.) yasal zorunluluklar dışında (örneğin, mahkeme kararı ile talep edilmesi halinde) üçüncü kişilere satmaz. hiçbir şekilde kiralamaz ve/veya kullanmaz.

Doç. Dr. Tolga Turan DÜNDAR Web Sitesi bu bilgileri yasal mevzuatın gerektirdiği ve izin verdiği ölçüde aşağıdaki ve benzeri konularda kullanacaktır.:
– Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek için
– Hastalar ve takipçilerle iletişim
– E-posta ve bildirim gönderimi
– Meslekle ilgili soru ve taleplere cevap vermek.

Sadece yetkili Doç. Dr. Tolga Turan DÜNDAR web sitesi yöneticileri erişebilir. Doç. Dr. Tolga Turan DÜNDAR istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) kişisel kimlikleri ifşa etmeden web sitesini iyileştirmek ve genel olarak hastalar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve tüketici profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü taraflara açıklanmaz.

Doç. Dr. Tolga Turan DÜNDAR, web sitesindeki linkler aracılığıyla diğer web sitelerine ulaşabilirsiniz, Dr. Tolga Turan DÜNDAR’ın Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez. Bu nedenle, kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi vermeden önce, ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.